www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel HARMONIE *** ubytování Luhačovice

 
 
 
Hotel Luhačovice Harmonie - Služba na recepci je 24 hodinHotel Luhačovice Harmonie - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Luhačovice Harmonie -  je k dispozici připojení na internetHotel Luhačovice Harmonie -  je k dispozici letní terasaHotel Luhačovice Harmonie - golfHotel Luhačovice Harmonie - disponuje kavárnouHotel Luhačovice Harmonie - K hotelu přísluší parkovištěHotel Luhačovice Harmonie - disponuje restauracíHotel Luhačovice Harmonie - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty VISAHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Luhačovice Harmonie - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Luhačovice Harmonie - tenis -poblíž hoteluHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Luhačovice Harmonie - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel HARMONIE
Jurkovičova Alej 857, Luhačovice 76326
Česká Republika
Hotel-Luhacovice-Harmonie@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Harmonie ubytování Luhačovice Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel HARMONIE - ubytování Luhačovice | Vítejte

 
Hotel Luhačovice Harmonie

Hotel Luha ubytování Luhačovice:
Hotel s celoročním provozem je situován v Luhačovickém lesoparku v údolí říčky Šťávnice.

Poloha hotelu v klidném a přátelském prostředí nabízí ideální podmínky pro všestranný aktivní odpočinek a relaxaci jednotlivcům i rodinám s dětmi, a to v letním i zimním čase. Firmám a zájmovým skupinám jistě budou vyhovovat prostorné salonky a kongresový sál s možností využití nejmodernější techniky. Pro sportovní a vzdělávací kurzy, společenské či rodinné oslavy je k dispozici 5 různě velkých salonků a jeden velký kongresový sál.

Luhačovice hotel Luha ubytování:
Hotel Luha v Luhačovicích v současné době disponuje 132 pokoji a na sezonu 2013 modernizuje a zvyšuje standard ubytování (viz fotogalerie) s celkovým počtem 3 apartmány Family / Superior, 41 pokojů Business a 64 pokojů Standard, 24 pokojů Econom.

Ubytování Luhačovice Hotel Luha stravování:
Ke stravování a posezení Vám poslouží hotelová restaurace či denní bar, kde si kromě běžného sortimentu můžete vybrat i z nabídky míchaných nápojů. Snídaně je podávána formou teplého a studeného bufetu. Nově od sezony 2013 k dispozici obědy v hotelové restauraci. Na večeře připravujeme na výběr menu z hotových jídel nebo pro zpestření grilované speciality. V pobytových balíčcích si můžete vybrat i ze speciálních menu o třech či více chodech. Po celý rok je pravidelně páteční či sobotní večer zpříjemněn živou hudbou a také často se v hotelu Luha v Luhačovicích pořádají kulturní večery s bohatým programem.

Hotel Luha ubytování Luhačovice relax
Hotel Luha nově pro Vás také otevřel Relax centrum přímo v hotelu, kde si můžete vybrat z nabídky několika druhů masáží, ať už klasických či speciálních jako masáž lávovými kameny, baňkování a jiné. Budujeme pro Vás zcela nové wellness centrum, kde se o Vás královsky postaráme. Od sezony 2013 se můžete těšit se na infrasaunu, whirlpool, hydromasážní a perličkové vany, inhalaci Vincentkou a další procedury k regeneraci těla i duše.

Hotel Luhačovice Luha ubytování volný čas, okolí:
V okolí Luhačovic najdou příhodný terén jak aktivní sportovci, tak rodiny s dětmi či senioři. Je možné objevovat poutní místa, lidovou architekturu i krajinné scenérie. Krajina je rozmanitá a za dobré viditelnosti se odtud otevírají daleké výhledy jako stvořené pro cykloturistiku. V hotelu Luha si můžete kola i vypůjčit a aktivně využít svůj čas. Mimo zimní sezónu pro Vás máme v hotelu k dispozici půjčovnu kol, tenisových raket a dalšího sportovního vybavení. Sportovní areál „GOLF“, který se nachází 100 m od hotelu Luha, nabízí nově vybudované minigolfové hřiště, tenisový kurt s povrchem koberce, dále pak multifunkční hřiště, stolní tenis, dětský koutek, půjčovnu sportovního nářadí.

Jak se do hotelu Luha dostanete:
Silniční - dálnice Praha - Brno - Kroměříž – Hulín – Zlín - Luhačovice
Autobusová - autobusová stanice Luhačovice - pravidelné autobusové linky z Prahy do Luhačovic, následně zastávka Zotavovna Fontána Luhačovice pravidelné autobusové spoje
Železniční - železniční stanice Luhačovice - pravidelné vlakové spoje
Letecká letiště Václava Havla Praha - Ruzyně (310 km), letiště Brno - Tuřany (100 km), letiště Ostrava – Mošnov (120 km), letiště Bratislava / Slovensko (160 km), letiště Wien / Rakousko (180 km).